FAQ

placky-cz-button3
 • Je možno zakoupit jednotlivé části komponentů pro výrobu buttonů samostatně ?

  Jednotlivé části komponentů pro výrobu buttonů (horní díl, spodní díl nebo fólie) je možno dokoupit samostatně. Tyto jednotlivé části nejsou uvedeny v e-shopu (http://shop.polyprint.cz), při objednávání použijte kolonku „Poznámka“ na konci objednávky.

 • Výroba více druhů buttonů stejné velikosti.

  Výroba více druhů buttonů stejné velikosti (spínací špendlík, magnet, zrcátko, klip, …) se provádí ve stejné matrici příslušné velikosti, nutno pouze dle seznamu uvedeného v návodu před zahájením výroby vložit nebo vyjmout distanční podložku (v závislosti na typu vyráběného produktu).

 • Je nutná pro výrobu buttonů distanční podložka , lze si ji objednat samostatně ?

  Seznam matric, jejichž součástí je distanční podložka, je uveden v návodu pro SB 1800 / SB 1900. Vnávodu je rovněž uveden seznam výrobků (druhů buttonů) pro jejichž výrobu je distanční podložka nutná a seznam výrobků, které je nutné vyrábět bez této podložky. 

  Výroba placek bez distanční podložky není možná stejně jako nelze vyrábět placky (např. klíčenky, klipy smagnetem) sdistanční podložkou. Při ztrátě distanční podložky je tuto možno samostatně objednat v našem e-shopu s technologiemi http://shop.polyprint.cz.

 • Jaký je rozdíl mezi nabízenými stroji pro výrobu (SB-1800 x SB-1900) ?

  Výroba na zařízení SB-1800 a SB-1900 je stejná co se týče rychlosti výroby, případně vynaložené síly na stlačení buttonů, odlišnost je pouze v tom, že u SB-1800 se posuvná deska pohybuje zleva doprava, u SB-1900 je otočná deska, kterou se otáčí dopředu a dozadu.

  Rozdíl mezi zařízením SB-1800 a SB-1900 je ve využití stroje s tím, že do zařízení SB-1800 je možné vkládat matrice pouze o průměrech 20mm – 75mm, u zařízení SB-1900 je možno využít ještě navíc matrice 90mm, 110mm, případně čtverec, obdélník, úzký obdélník a ovál – rozsah využití stroje SB-1900 je tedy větší.

 • Vzorky buttonů k posouzení barevnosti při digitálním tisku motivů ?

  Při digitálním tisku motivů (zpravidla menší počty kusů) se může v některých výjimečných případech mírně lišit barevnost.

  Pro zabezpečení Vaší maximální spokojenosti i spokojenosti Vašich zákazníků Vám nabízíme možnost zaslání vzorkových kusů k Vašemu posouzení před zahájením výroby. Nutno ale v tomto případě počítat s prodloužením doby doručení kompletní zakázky od jejího zadání.

 • Způsob úhrady objednávky.


  Úhrada zakázky je provedena dobírkou (při převzetí zásilky). V případě, že by Vám tento způsob platby nevyhovoval, možno úhradu provést platbou převodem před datem expedice Vaší zásilky na základě zaslané zálohové faktury.
 • Ovlivní barevnost motivů cenovou nabídku ?

  Barevnost buttonů při výrobě cenu buttonů neovlivní (především pro běžné počty do 5000ks), pro stanovení cenové nabídky je rozhodující především celkový počet vyráběných buttonů, jejich velikost a druh.

 • Ovlivní počet motivů cenovou nabídku ?

  Počet motivů při výrobě jedné zakázky cenu buttonů neovlivní, pro stanovení cenové
  nabídky je rozhodující celkový počet vyráběných buttonů, jejich velikost a druh.

 • V jakém formátu nutno zaslat grafické podklady pro tisk motivů ?

  Grafické podklady můžete dodat v PDF, CDR, AI nebo dle Vašich možností. Šablony pro přípravu grafiky k výseku naleznete na www.placky.cz v sekci „ke stažení“. Pokud nejste zkušení grafici, stačí zaslat "co máte" a naše grafické oddělené pro Vás motivy zpracuje a vy si finální podobu schválíte.

 • Mohu si u Vás koupit i stroj pro výrobu placek ?

  Samozřejmě ! Pokud chcete rozšířit své možnosti a být ještě více operativní, především u menších zakázek nebo si vyrábět placky jen tak pro sebe, není problém, stačí navštívit náš e-shop s technologiemi : http://shop.polyprint.cz a stroj SUPERBUTTON pro výrobu placek si pořídit. Samozřejmostí je následná dodávka spotřebních materiálů (komponenty pro výrobu) našeho kompletního sortimentu.

 • Termíny dodání - jsme opravdu rychlí.

  Potřebujete urgentně např. 1000ks placek do 2 dní ? Není problém. Naše výrobní kapacity jsou opravdu velké, jsme připraveni se podílet na jakkoliv velkém projektu.

 • Jak správně připravit podklady pro tisk ?

  Pokud jste zkušený grafik, je to jednoduché, stačí si ze sekce "KE STAŽENÍ" stáhnout soubor "Příprava pro výsek" a do předpřipravených linek grafiku připravit. Pokud je toto pro Vás "příliš", nic se neděje, stačí nám zaslat "co máte" a naše grafické oddělení pro Vás připraví náhled ke schválení.

RSS Feed