využití

  • KAMPANĚ politické, školní, reklamní, referenda
  • JMENOVKY schůze, veletrhy, jména personálu, rodinné setkání, školní akce, ap.
  • ZÁBAVNÉ MOTIVY prázdninové motivy, kreslené postavičky, kresby, fotografie, ap.
  • PROPAGACE podpora prodeje, představení loga, představení nového produktu, ap.
  • ŠKOLY propagace, ocenění, sportovní týmy, soutěže, ap.
  • HUDEBNÍ PRODUKCE propagace kapel, interpretů, nových nahrávek, koncertů, ap.
  • INFORMAČNÍ CENTRA propagace města, městských akcí, erbu, památek, ap.
  • TELEVIZE, RÁDIA propagace pořadů, nových filmů, loga, ap.
  • PIVOVARY otvírák (placka) - skvělý reklamní předmět s možností plnobar. tisku
  • KOSMETICKÉ FIRMY zrcátko (placka) - krásný reklamní předmět s možností plnobar. tisku
placky_vyuziti

Oblíbený předmět, který se nosí !

Je skutečně mnoho možností, kde placky připnout. Jedná se o vhodný doplněk, který je v současné době opět velmi populární. Řekněte to plackou !!

galerie

Zakázkové balení

Dle zadání provádíme zakázkové balení našich výrobků dle přání klienta. Například montáž na blistrové kartičky, opatření čárovým kódem, balení do ZIP sáčků, apod. Veškeré uvedené ukázky slouží pouze k referenčním účelům, nejedná se o typizované balení, rádi Vám vyrobíme individuální balení "na míru" dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás pro konzultaci této služby.

Případové studie

Podívejte se jak mohou naše výrobky pomoci Vašemu podnikání nebo Vašim aktivitám.

1ps

HOTELY / PENZIONY / UBYTOVÁNÍ
Potěšte své klienty a darujte jim při odjezdu (nebo přivítání) button s Vaším logem, fotografií Vašeho podniku, s kontakty, webovou adresou a podobně. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně s dělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Můžete rovněž malé odznáčky věnovat a větší zařadit do prodeje na recepci jako doplňkový prodej upomínkových předmětů. Možnosti jsou nekonečné. Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim Klientům!


2ps

FANKLUBY / KONCERTY / INTERPRETI / FESTIVALY
Všichni fanoušci ocení možnost zakoupit si levně předmět se svým oblíbeným interpretem, dále jako památku na koncert, festival, apod. Zařaďtedo své nabídky promo předmětů placky s fotografií, logem, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci fan-clubu, na koncertech, festivalech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

3ps

FITNESS CENTRA / POSILOVNY
Potěšte své klienty a darujte jim při odjezdu (nebo přivítání) button s Vaším logem, fotografií Vašeho podniku, s kontakty, webovou adresou a podobně. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně sdělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost.Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Viděli jste lepší upomínkový předmět pro fitness centrum, než magnet na lednici s Vašim logem a nápisem např. „Před otevřením, mysli na svou postavu!”? Možná právě díky Vašemu tréninku a této magnetce pomůžete svým klientům docílit kýženého výsledku své postavy. A to stojí za to! Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim Klientům!

4ps

KOSMETICKÁ STUDIA / KADEŘNICTVÍ / SALONY
Potěšte své klienty a darujte jim např. při zakázce nad 1000kč button jako zrcátko (vhodné do kabelky, apod.) nebo každé nové zákaznici malý button se spínacím špendlíkem jako pozornost. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně sdělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Originální a vkusné zrcátko ocení každá žena, nabízíme jej v různých velikostech a provedeních, výběr je jen na Vás. Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim klientům!

5ps

ŠKOLY / ŠKOLKY / TÁBORY / VÝTVARNÉ KROUŽKY
Chcete děti a studenty motivovat? Pořádáte soutěže? Chcete si sami levně vyrábět upomínkové předměty k různým příležitostem? Každá pořádná akce si zaslouží něco na památku, každý úspěch si zaslouží ocenění. Naše placky jsou ideálním oblíbeným předmětem, který děti a studenti ocení. Nechejte je například namalovat své obrázky a poté si vyrobit vlastní placky! Podpořte jejich kreativitu, výroba není náročná. Uvidíte to nadšení, jakmile si vyrobí vlastní placku, každý kus může být originál. Rychle, jednoduše a levně. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Motivujte své studenty, žáky, děti k lepším výkonům, nechejte je vyrobit si vlastní placky. Pořiďte do Vaši školy, školky, sdružení či organizace stroj SUPERBUTTON  na výrobu placek! Kontaktujte nás pro více informací ohledně možnosti výroby placek přímo u Vás.

6ps

SPORTOVNÍ CLUBY / ZÁPASY / SPORTOVNÍ AKCE
Všichni fanoušci ocení možnost zakoupit si levně předmět se svým oblíbeným teamem, dále jako památku na zápas, akci, apod. Zařaďtedo své nabídky promo předmětů placky s fotografií, logem, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci promo předmětů, na zápasech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

7ps

INFORMAČNÍ CENTRA / TURISTICKÁ CENTRA
Každý turista si chce na památku zakoupit předmět, který mu bude i po letech připomínat, že navštívili právě Vaše město, oblast, apod. Zařaďte do své nabídky upomínkových předmětů placky s fotografií, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci promo předmětů, na zápasech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

8ps

SVATBY / VÝROČÍ / SLAVNOSTNÍ UDÁLOSTI
Je mnoho událostí, které jsou výjimečné a které si rádi dál připomínáme – svatba, životní jubileum a výročí, promoce, narození dítěte, různá setkání a oslavy... A placky s fotografií, datem uskutečnění či krátkým textem jsou za tímto účelem ideální! Náš široký sortiment v tomto směru neklade téměř žádné hranice tomu, aby se mohla fantazie zákazníka rozvinout tím správným směrem. Ať už je to magnet s fotkou právě narozeného miminka, zrcátko připomínající úspěšné zakončení vysoké školy, přívěšek na klíče s fotkou milované osoby či placka se stojánkem využitá jako jmenovka na stůl při oslavě narozenin. A co takhle navrhnout Vašim dětem, aby si nakreslily obrázek a vytvořily si tak na svou narozeninovou párty originální buttonky, které si každý z kamarádů pak může nechat na památku? Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Placky je možno individuálně vyrábět od 1ks.

9ps

NOVÉ PRODUKTY / PRODEJNÍ AKCE / SLEVY
V této oblasti je využití placek téměř neomezené! Připněte svým figurínám buttonky se slevami, vytvořte originální zrcátka, která věnujete zákazníkům při nákupu např. nad 500,- Kč, rozdávejte zdarma placky vrámci Vaší promo akce. Přidávejte např. placky se spínacím špendlíkem k určitému výrobku jako bonus zdarma.Vytvořte si sérii magnetek s oblíbenými maskoty a přikládejte je ke svým produktům. Např. děti milují sbírání čehokoliv a magnetky jsou vždy vděčná hračka! Rozdávejte buttony s otvírákem se svým logem k určitému odběru nápojů (otvírák s magnetem je praktickým dárkem pro každého), vytvořte si originální stojánky, které budou poutavě upozorňovat Vaše klienty na novinky a akce… Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Tisíce možností, tisíce využití, tisíce nápadů jak podpořit prodej Vašeho zboží a služeb!

10ps

NADACE / SBÍRKY / CHARITA
Dobročinných akcí není nikdy dost a placky jsou naprosto ideální předmět pro sbírkové akce. Vybavte dobrovolníky velkými 110mm plackami připnutými na svém oblečení, aby byli již z dálky vidět, prodávejte zrcátka se zajímavým obrázkem či s Vašim kontaktem včetně čísla účtu, kam můžou občané zasílat finanční příspěvky – budete mít příjem z prodeje a připomenutí Vaší existence bude jako užitečný předmět dárci sloužit každý den. Připomeňte potencionálním dárcům pomocí originálního přívěšku, že dobročinnost je důležitá. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”!

11ps

PLESY / ROZLUČKY / MAŠKARNÍ BÁLY
Na takové akce každý velmi rád vzpomíná, zvlášť když se vydaří. Proč si tedy neodnést nějaký hmotný předmět, který by tak báječnou atmosféru připomínal? Rozdávejte návštěvnicím malé zrcátka s hezkým motivem a jejich partnerům pak vtipné otvíráky. Zařaďte originální placky s magnetky do tomboly nebo je poskytněte jako lákadlo při nejrůznějších akcích a soutěžích. Motivujte své hosty a dopřejte jim možnost mít celou sérii zajímavých a originálních buttonků, které si můžou doma připnout třeba na ledničku. Vytvořte momentky z akcí a jako součást přívěšků na klíče je rozdejte těm, kteří se akce zúčastnili. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Pobavte sebe i své hosty, fantazii se meze nekladou!

12ps

SVÁTKY / HALLOWEEN / VALENTÝN
Proč nezkusit pojmout svátky trochu netradičně? Vždyť každý svátek je originální a neopakovatelný! Dovolte Vaší fantazii posunout hranice a vytvořte svým koledníkům originální velikonoční výslužku ve formě oválných placek s magnetem. Stačí si jen navrhnout vlastní design malovaného vajíčka. Zaručeně k Vám příští rok přijde třikrát tak více koledníků! A co takhle vlastnoručně graficky navržené originální vánoční přání či PF ve formě velké placky se stojánkem? Připomeňte sobě a svým blízkým neopakovatelnou sváteční atmosféru pomocí magnetek na ledničku. Nebo vytvořte originální valentýnské klíčenky I ženy a maminky si na svůj den zaslouží velké poděkování a ocenění. Jejich péči, starostlivost a krásu nejlépe oceníme praktickým zrcátkem s fotografií či hezkým obrázkem. Tátům pak můžeme věnovat vtipný otvírák, jehož funkčnost jistě ocení. Více informací o produktech v sekci „SORTIMENT / placky”.

13ps
15ps
14ps
16ps
17ps
18ps