top of page
 • Jak správně připravit podklady pro tisk ?
  Pokud jste zkušený grafik, je to jednoduché, stačí si ze sekce "KE STAŽENÍ" stáhnout soubor "Příprava pro výsek" a do předpřipravených linek grafiku připravit. Pokud je toto pro Vás "příliš", nic se neděje, stačí nám zaslat "co máte" a naše grafické oddělení pro Vás připraví náhled ke schválení.
 • Termíny dodání - jsme opravdu rychlí.
  Potřebujete urgentně např. 1000ks placek do 2 dní ? Není problém. Naše výrobní kapacity jsou opravdu velké, jsme připraveni se podílet na jakkoliv velkém projektu.
 • Mohu si u Vás koupit i stroj pro výrobu placek ?
  Samozřejmě ! Pokud chcete rozšířit své možnosti a být ještě více operativní, především u menších zakázek nebo si vyrábět placky jen tak pro sebe, není problém, stačí navštívit náš e-shop s technologiemi : http://shop.polyprint.cz a stroj SUPERBUTTON pro výrobu placek si pořídit. Samozřejmostí je následná dodávka spotřebních materiálů (komponenty pro výrobu) našeho kompletního sortimentu.
 • V jakém formátu nutno zaslat grafické podklady pro tisk motivů ?
  Grafické podklady můžete dodat v PDF, CDR, AI nebo dle Vašich možností. Šablony pro přípravu grafiky k výseku naleznete na www.placky.cz v sekci „ke stažení“. Pokud nejste zkušení grafici, stačí zaslat "co máte" a naše grafické oddělené pro Vás motivy zpracuje a vy si finální podobu schválíte.
 • Ovlivní počet motivů cenovou nabídku ?
  Počet motivů při výrobě jedné zakázky cenu buttonů neovlivní, pro stanovení cenové nabídky je rozhodující celkový počet vyráběných buttonů, jejich velikost a druh.
 • Ovlivní barevnost motivů cenovou nabídku ?
  Barevnost buttonů při výrobě cenu buttonů neovlivní (především pro běžné počty do 5000ks), pro stanovení cenové nabídky je rozhodující především celkový počet vyráběných buttonů, jejich velikost a druh.
 • Způsob úhrady objednávky.
  Úhrada zakázky je provedena dobírkou (při převzetí zásilky). V případě, že by Vám tento způsob platby nevyhovoval, možno úhradu provést platbou převodem před datem expedice Vaší zásilky na základě zaslané zálohové faktury.
 • Výroba více druhů buttonů stejné velikosti.
  Výroba více druhů buttonů stejné velikosti (spínací špendlík, magnet, zrcátko, klip, …) se provádí ve stejné matrici příslušné velikosti, nutno pouze dle seznamu uvedeného v návodu před zahájením výroby vložit nebo vyjmout distanční podložku (v závislosti na typu vyráběného produktu).
 • Vzorky buttonů k posouzení barevnosti při digitálním tisku motivů ?
  Při digitálním tisku motivů (zpravidla menší počty kusů) se může v některých výjimečných případech mírně lišit barevnost. Pro zabezpečení Vaší maximální spokojenosti i spokojenosti Vašich zákazníků Vám nabízíme možnost zaslání vzorkových kusů k Vašemu posouzení před zahájením výroby. Nutno ale v tomto případě počítat s prodloužením doby doručení kompletní zakázky od jejího zadání.
 • Jaký je rozdíl mezi nabízenými stroji pro výrobu (SB-1800 x SB-1900) ?
  Výroba na zařízení SB-1800 a SB-1900 je stejná co se týče rychlosti výroby, případně vynaložené síly na stlačení buttonů, odlišnost je pouze v tom, že u SB-1800 se posuvná deska pohybuje zleva doprava, u SB-1900 je otočná deska, kterou se otáčí dopředu a dozadu. Rozdíl mezi zařízením SB-1800 a SB-1900 je ve využití stroje s tím, že do zařízení SB-1800 je možné vkládat matrice pouze o průměrech 20mm – 75mm, u zařízení SB-1900 je možno využít ještě navíc matrice 90mm, 110mm, případně čtverec, obdélník, úzký obdélník a ovál – rozsah využití stroje SB-1900 je tedy větší.
 • Je nutná pro výrobu buttonů distanční podložka , lze si ji objednat samostatně ?"
  Seznam matric, jejichž součástí je distanční podložka, je uveden v návodu pro SB 1800 / SB 1900. V návodu je rovněž uveden seznam výrobků (druhů buttonů) pro jejichž výrobu je distanční podložka nutná a seznam výrobků, které je nutné vyrábět bez této podložky. Výroba placek bez distanční podložky není možná stejně jako nelze vyrábět placky (např. klíčenky, klipy smagnetem) s distanční podložkou. Při ztrátě distanční podložky je tuto možno samostatně objednat v našem e-shopu s technologiemi http://shop.polyprint.cz.
 • Je možno zakoupit jednotlivé části komponentů pro výrobu buttonů samostatně ?
  Jednotlivé části komponentů pro výrobu buttonů (horní díl, spodní díl nebo fólie) je možno dokoupit samostatně. Tyto jednotlivé části nejsou uvedeny v e-shopu http://shop.polyprint.cz), při objednávání použijte kolonku „Poznámka“ na konci objednávky.
bottom of page