top of page

Vyrábějte placky sami!

Naše stroje SUPERBUTTON jsou právoplatně nejprodávanější stroje pro výrobu reklamních placek na českém a slovenském trhu. Začněte i Vy s výrobou! Možnost výroby kusových i tisícových sérií. Nabízíme řadu průměrů : 20, 25, 32, 37, 44, 50, 56, 58, 65, 75, 90 a 110mm, dále nekulaté tvary čtverec, ovál, obdélník a úzký obdélník + hranaté placky. V každém průměru jsou různé produkty, které můžete vyrábět, nejste tedy vázáni pouze na spínací špendlík, ale nabízíme navíc rovněž produkty jako otvírák, magnetka, klíčenka, apod. Co potřebujete je tiskárna pro tisk motivů na papír, kruhová řezačka pro výřez motivů z papíru a stroj SUPERBUTTON pro samotnou kompletaci placek a můžete ihned začít !

Kompletní detailní informace o strojích SuperButton pro výrobu placek naleznete ZDE.

stroj-na-placky.png
superbutton stroj pro výrobu placek
reklamní placky

Kupte si stroj na placky online v E-SHOPu.

Je to jednoduché - prohlédněte si náš E-SHOP s technologiemi pro výrobu, vyberte si stroj a matrici a objednejte. Rychlé dodání přepravní službou PPL nebo DPD přímo k Vám, zpravidla do 24 hodin od objednání je zboží u Vás. Součástí dodávky je odkaz na online návod s přehledným kompletním obrázkovým manuálem k obsluze. Sestavení stroje a výrobu placek zvládne opravdu každý. Pokud však bude potřeba, je Vám připraveno naše servisní oddělení ochotně poradit.

vyroba-placek.png

Speciální omezená AKCE ! Stroje na placky.

Objednejte si nyní stroj SuperButton pro výrobu placek (model SB-1800 nebo SB-1900) a obdržíte k němu 500ks spotřebního materiálu se spínacím špendlíkem pro výrobu zcela ZDARMA !! Časově omezená nabídka, tak neváhejte !! 

Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit, rádi se Vám budeme věnovat.

superbutton-placky.png

Spotřební materiál pro výrobu placek.

Dodáváme široký sortiment spotřebního materiálu pro výrobu v nejrůznějších průměrech a tvarech. Vše se pro Vás snažíme mít v dostatečném počtu skladem k dodání do 24 hodin, abyste mohli bez obav vyrábět. Více informací o kompletním dodávaném sortimentu v sekci "sortiment - placky".

material-na-placky.png

Náhradní matrice.

Do strojů SUPERBUTTON 1500 (starší model z roku 2006) a SUPERBUTTON 1800 dodáváme matrice o průměrech 20, 25, 32, 37, 44, 50, 56, 58, 65 a 75mm. Do stroje SB-1900 dodáváme navíc mimo uvedené průměry matrice 90mm, 110mm, čtverec, obdélník, srdce, ovál a úzký obdélník. Mezi stroji SB-1800 a SB-1900 jsou matrice vzájemně kompatibilní. Podívejte se co na jednotlivých matricích můžete vyrábět ZDE.

matrice-pro-vyrobu-placek.png

Servis

Na všechna námi dodávaná zařízení zajišťuje naše servisní oddělení záruční i pozáruční servis. Můžete si tak být jisti, že pokud nastane jakýkoliv problém s výrobou, jsme připraveni Vám pomoci. Poradíme jak stroje používat, jak se o ně starat. Po čase v případě potřeby Vám stroje opět "naladíme", aby vše pracovalo tak jak má. Prodejem naše služby nekončí.

Vyrábějte klíčenky SuperMax sami !

Pokud Vás zaujala řada klíčenek a dárkových a reklamních předmětů SuperMax a chtěli byste je také vyrábět sami, není to vůbec problém. Podívejte se ZDE na více detailů jak na to. 

Pokud hledáte profesionální řešení jak rozšířit své služby a nabídnout reklamní a dárkové předměty s možností výroby od 1ks, jste na správném místě. Široký sortiment klíčenek a dalších předmětů (propisky, pravítka, zátky na lahve, hodinky, podtácky, otvíráky, atd.). Vše co potřebujete je stroj SUPERMAX SM-25 s adekvátním výsekovým přípravkem a matricí pro kompletaci a běžnou laserovou nebo inkoustovou tiskárnu pro tisk motivů na papír. Některé výrobky dokonce ani nevyžadují stroj SM-25 -> pouze natisknete motiv na papír, naformátujete na řezačce, vložíte do předmětu a "zaklapnete" transparentní plastovou krytkou.

klicenky-supermax.png

Není Vám něco zcela jasné ?
Máte jakékoliv dotazy k našim produktům a službám ?
Neváhejte se na nás obrátit.

bottom of page