top of page

PLACKY.CZ - Váš profesionální partner

Výrobcům buttonů dodáváme materiály, stroje a příslušenství pro výrobu po celé Evropě. Koncovým odběratelům a agenturám nabízíme kompletní servis - samozřejmostí je vlastní grafické oddělení pro přípravu motivů a dílna s kapacitou produkce přes 25 miliónů placek za rok.

Nabízíme profesionální spolupráci při výrobě placek / buttonů jak koncovým zákazníkům, tak reklamním a komunikačním agenturám.

Jsme největším a spolehlivým výrobcem reklamních placek v ČR, na Slovensku a významným dodavatelem v Evropě. Podíleli jsme se na mnoha tisících kampaní - od reklamních, přes politické až po charitativního charakteru. Pokud hledáte pro výrobu partnera se zkušenostmi, s moderním vybavením a profesionálním přístupem, jste u nás správně - PLACKY.CZ. 
 

2001 - 2024 | již 23 let s Vámi

V naší nabídce kromě nejširšího sortimentu placek v ČR a SR naleznete také výrobky SuperMax, což je široký sortiment klíčenek z kovu nebo plastu a dále dárkové předměty jako propisky, pravítka, podtácky, otvíráky a další. Samozřejmostí u sortimentu SuperMax je rovněž možnost výroby od jednoho kusu..

Hlavní oblasti naší činnosti :

  • kompletní výroba placek pro koncové odběratele a agentury

  • dodávky strojů SuperButton pro výrobu buttonů

  • dodávky spotřebního materiálu pro výrobu placek

  • tisk a výsek motivů pro výrobce buttonů

  • montáž dodaných natištěných motivů do buttonů

placky

Klasické butony se skvěle hodí pro prezentaci měst, firem, televizí, škol, vydavatelství, na veletrhy, meetingy, konference, ap. Butony s otvírákem se hodí pro pivovary, výrobce nápojů, minerálních vod, sodovkárny, apod. Butony se zrcátkem doporučujeme kosmetickým studiím, výrobcům kosmetiky, drogeriím, apod.

SuperMax

Reklamní a dárkové předměty a klíčenky SuperMax najdou široké uplatnění v reklamních kampaních všeho druhu. Výhodou je profesionální provedení i v malých nákladech (možnost výroby od 1ks). Ideální jsou tedy všechny tyto výrobky rovněž jako individuální dárkové a památeční předměty.

bottom of page