top of page

Využití

Využití placek je opravdu široké. Navíc na PLACKY.CZ nenabízíme pouze provedení se spínacím špendlíkem, ale řadu dalších - magnetky, zrcátka, otvíráky, klíčenky, klip a mnohem více. Podívejte se do sekce sortiment pro kompletní nabídku. Široká škála průměrů a tvarů, ze kterých si vybere opravdu každý.

  • KAMPANĚ politické, školní, reklamní, referenda

  • JMENOVKY schůze, veletrhy, jména personálu, rodinné setkání, školní akce, ap.

  • ZÁBAVNÉ MOTIVY prázdninové motivy, kreslené postavičky, kresby, fotografie, ap.

  • PROPAGACE podpora prodeje, představení loga, představení nového produktu, ap.

  • ŠKOLY propagace, ocenění, sportovní týmy, soutěže, ap.

  • HUDEBNÍ PRODUKCE propagace kapel, interpretů, nových nahrávek, koncertů, ap.

  • INFORMAČNÍ CENTRA propagace města, městských akcí, erbu, památek, ap.

  • TELEVIZE, RÁDIA propagace pořadů, nových filmů, loga, ap.

  • PIVOVARY otvírák (placka) - skvělý reklamní předmět s možností plnobar. tisku

  • KOSMETICKÉ FIRMY zrcátko (placka) - krásný reklamní předmět s možností plnobar. tisku

placky-vyroba-buttony.png

Oblíbený předmět, který se nosí !

Je skutečně mnoho možností, kde placky připnout. Jedná se o vhodný doplněk, který je v současné době opět velmi populární. Řekněte to plackou !!

vyroba-placek-.png

Zakázkové balení

Dle zadání provádíme zakázkové balení našich výrobků dle přání klienta. Například montáž na blistrové kartičky, opatření čárovým kódem, balení do ZIP sáčků, apod. Veškeré uvedené ukázky slouží pouze k referenčním účelům, nejedná se o typizované balení, rádi Vám vyrobíme individuální balení "na míru" dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás pro konzultaci této služby.

baleni-placky-1.png

Případové studie

Podívejte se jak mohou naše výrobky pomoci Vašemu podnikání nebo Vašim aktivitám.

pripadova-studie-placky

HOTELY / PENZIONY / UBYTOVÁNÍ

Potěšte své klienty a darujte jim při odjezdu (nebo přivítání) button s Vaším logem, fotografií Vašeho podniku, s kontakty, webovou adresou a podobně. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně s dělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Můžete rovněž malé odznáčky věnovat a větší zařadit do prodeje na recepci jako doplňkový prodej upomínkových předmětů. Možnosti jsou nekonečné. Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim klientům!

placky-pripadova-studie-2.png

FANKLUBY / KONCERTY / INTERPRETI / FESTIVALY

Všichni fanoušci ocení možnost zakoupit si levně předmět se svým oblíbeným interpretem, dále jako památku na koncert, festival, apod. Zařaďte do své nabídky promo předmětů placky s fotografií, logem, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci fan-clubu, na koncertech, festivalech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

placky-pripadova-studie-3.png

FITNESS CENTRA / POSILOVNY

Potěšte své klienty a darujte jim při odjezdu (nebo přivítání) button s Vaším logem, fotografií Vašeho podniku, s kontakty, webovou adresou a podobně. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně sdělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost.Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Viděli jste lepší upomínkový předmět pro fitness centrum, než magnet na lednici s Vašim logem a nápisem např. „Před otevřením, mysli na svou postavu!”? Možná právě díky Vašemu tréninku a této magnetce pomůžete svým klientům docílit kýženého výsledku své postavy. A to stojí za to! Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim Klientům!

placky-pripadova-studie-4.png

KOSMETICKÁ STUDIA / KADEŘNICTVÍ / SALONY

Potěšte své klienty a darujte jim např. při zakázce nad 1000kč button jako zrcátko (vhodné do kabelky, apod.) nebo každé nové zákaznici malý button se spínacím špendlíkem jako pozornost. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Pomůžete tak návštěvnosti Vašeho podniku, Vaši návštěvníci se po návratu rádi pochlubí, že dostali tento upomínkový předmět, případně sdělí své dojmy dalším. To společně s Vašimi kvalitními službami pomůže rozšiřování Vaší klientely. Vaše náklady jsou s našimi buttony naprosto minimální a Vašim klientům udělají radost. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Originální a vkusné zrcátko ocení každá žena, nabízíme jej v různých velikostech a provedeních, výběr je jen na Vás. Zvyšte spokojenost a návštěvnost Vašeho podniku věnováním reklamních placek Vašim klientům!

placky-pripadova-studie-5.png

ŠKOLY / ŠKOLKY / TÁBORY / VÝTVARNÉ KROUŽKY

Chcete děti a studenty motivovat? Pořádáte soutěže? Chcete si sami levně vyrábět upomínkové předměty k různým příležitostem? Každá pořádná akce si zaslouží něco na památku, každý úspěch si zaslouží ocenění. Naše placky jsou ideálním oblíbeným předmětem, který děti a studenti ocení. Nechejte je například namalovat své obrázky a poté si vyrobit vlastní placky! Podpořte jejich kreativitu, výroba není náročná. Uvidíte to nadšení, jakmile si vyrobí vlastní placku, každý kus může být originál. Rychle, jednoduše a levně. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Motivujte své studenty, žáky, děti k lepším výkonům, nechejte je vyrobit si vlastní placky. Pořiďte do Vaši školy, školky, sdružení či organizace stroj SUPERBUTTON  na výrobu placek! Kontaktujte nás pro více informací ohledně možnosti výroby placek přímo u Vás.

placky-pripadova-studie-6.png

SPORTOVNÍ CLUBY / ZÁPASY / SPORTOVNÍ AKCE

Všichni fanoušci ocení možnost zakoupit si levně předmět se svým oblíbeným teamem, dále jako památku na zápas, akci, apod. Zařaďte do své nabídky promo předmětů placky s fotografií, logem, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci promo předmětů, na zápasech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

placky-pripadova-studie-7.png

INFORMAČNÍ CENTRA / TURISTICKÁ CENTRA

Každý turista si chce na památku zakoupit předmět, který mu bude i po letech připomínat, že navštívili právě Vaše město, oblast, apod. Zařaďte do své nabídky upomínkových předmětů placky s fotografií, apod. Naše reklamní placky jsou elegantní a módní předmět, který se nosí, každý si proto rád připne odznak na památku. Můžete tak buttony prodávat v rámci promo předmětů, na zápasech a dalších akcích. Zároveň můžete buttony využít jako dárek např. pro prvních 2000 návštěvníku Vaší akce. Placky můžete také dávat zdarma při objednávce ve fan-clubu nad 1000kč, apod. Případně vytvořit séri o 50 motivech, aby si je fanoušci mohli sbírat. Jelikož máme široký sortiment, můžete věnovat button v různých průměrech, tvarech a možnostech praktického využití, jako je např. maganet, otvírák, zrcátko, přívěšek nebo klip s magnetem. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Zvyšte svou atraktivitu a návštěvnost Vašich akcí prodejem nebo rozdáváním placek!

placky-pripadova-studie-8.png

SVATBY / VÝROČÍ / SLAVNOSTNÍ UDÁLOSTI

Je mnoho událostí, které jsou výjimečné a které si rádi dál připomínáme – svatba, životní jubileum a výročí, promoce, narození dítěte, různá setkání a oslavy... A placky s fotografií, datem uskutečnění či krátkým textem jsou za tímto účelem ideální! Náš široký sortiment v tomto směru neklade téměř žádné hranice tomu, aby se mohla fantazie zákazníka rozvinout tím správným směrem. Ať už je to magnet s fotkou právě narozeného miminka, zrcátko připomínající úspěšné zakončení vysoké školy, přívěšek na klíče s fotkou milované osoby či placka se stojánkem využitá jako jmenovka na stůl při oslavě narozenin. A co takhle navrhnout Vašim dětem, aby si nakreslily obrázek a vytvořily si tak na svou narozeninovou párty originální buttonky, které si každý z kamarádů pak může nechat na památku? Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Placky je možno individuálně vyrábět od 1ks.

placky-pripadova-studie-9.png

NOVÉ PRODUKTY / PRODEJNÍ AKCE / SLEVY

V této oblasti je využití placek téměř neomezené! Připněte svým figurínám buttonky se slevami, vytvořte originální zrcátka, která věnujete zákazníkům při nákupu např. nad 500,- Kč, rozdávejte zdarma placky vrámci Vaší promo akce. Přidávejte např. placky se spínacím špendlíkem k určitému výrobku jako bonus zdarma.Vytvořte si sérii magnetek s oblíbenými maskoty a přikládejte je ke svým produktům. Např. děti milují sbírání čehokoliv a magnetky jsou vždy vděčná hračka! Rozdávejte buttony s otvírákem se svým logem k určitému odběru nápojů (otvírák s magnetem je praktickým dárkem pro každého), vytvořte si originální stojánky, které budou poutavě upozorňovat Vaše klienty na novinky a akce… Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Tisíce možností, tisíce využití, tisíce nápadů jak podpořit prodej Vašeho zboží a služeb!

placky-pripadova-studie-10.png

NADACE / SBÍRKY / CHARITA

Dobročinných akcí není nikdy dost a placky jsou naprosto ideální předmět pro sbírkové akce. Vybavte dobrovolníky velkými 110mm plackami připnutými na svém oblečení, aby byli již z dálky vidět, prodávejte zrcátka se zajímavým obrázkem či s Vašim kontaktem včetně čísla účtu, kam můžou občané zasílat finanční příspěvky – budete mít příjem z prodeje a připomenutí Vaší existence bude jako užitečný předmět dárci sloužit každý den. Připomeňte potencionálním dárcům pomocí originálního přívěšku, že dobročinnost je důležitá. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”!

placky-pripadova-studie-11.png

PLESY / ROZLUČKY / MAŠKARNÍ BÁLY

Na takové akce každý velmi rád vzpomíná, zvlášť když se vydaří. Proč si tedy neodnést nějaký hmotný předmět, který by tak báječnou atmosféru připomínal? Rozdávejte návštěvnicím malé zrcátka s hezkým motivem a jejich partnerům pak vtipné otvíráky. Zařaďte originální placky s magnetky do tomboly nebo je poskytněte jako lákadlo při nejrůznějších akcích a soutěžích. Motivujte své hosty a dopřejte jim možnost mít celou sérii zajímavých a originálních buttonků, které si můžou doma připnout třeba na ledničku. Vytvořte momentky z akcí a jako součást přívěšků na klíče je rozdejte těm, kteří se akce zúčastnili. Více informací o produktech v sekci „placky / sortiment”. Pobavte sebe i své hosty, fantazii se meze nekladou!

placky-pripadova-studie-12.png

SVÁTKY / HALLOWEEN / VALENTÝN

Proč nezkusit pojmout svátky trochu netradičně? Vždyť každý svátek je originální a neopakovatelný! Dovolte Vaší fantazii posunout hranice a vytvořte svým koledníkům originální velikonoční výslužku ve formě oválných placek s magnetem. Stačí si jen navrhnout vlastní design malovaného vajíčka. Zaručeně k Vám příští rok přijde třikrát tak více koledníků! A co takhle vlastnoručně graficky navržené originální vánoční přání či PF ve formě velké placky se stojánkem? Připomeňte sobě a svým blízkým neopakovatelnou sváteční atmosféru pomocí magnetek na ledničku. Nebo vytvořte originální valentýnské klíčenky I ženy a maminky si na svůj den zaslouží velké poděkování a ocenění. Jejich péči, starostlivost a krásu nejlépe oceníme praktickým zrcátkem s fotografií či hezkým obrázkem. Tátům pak můžeme věnovat vtipný otvírák, jehož funkčnost jistě ocení. Více informací o produktech v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-13.png

TELEVIZNÍ POŘADY / SOUTĚŽE

Placky jsou ideální rozdávací reklamní předmět pro soutěžící a diváky. Reklamní placky

s logem televizní stanice nebo konkrétního pořadu udělají radost a navíc jsou ideální 

a finančně nenáročnou reklamou. Vybírejte z široké škály reklamních placek - např. se spínacím

špendlíkem nebo v provedení magnet nebo třeba otvírák s magnetem. Více informací o našich produktech v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-14.png

KLUBY / SPOLKY / ORAGANIZACE / KOMUNITY

Propagační placky jsou naprosto ideální levná reklama pro kluby, spolky, organizace a nejrůznější 

komunity. Pokud chcete propagovat své myšlenky, webové stránky, postoje nebo zkrátka chcete aby Vaše logo bylo na očích a chcete mít nějaký rozdávací předmět, který se nosí, zvolte reklamní placky. Vybírat můžete z široké škály průměrů placek v nejrůznějších provedeních. Více informací o produktech najdete v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-15.png

DISKOTÉKY / TANEČNÍ AKCE / FESTIVALY

Reklamní placky jsou naprosto dokonalým a známým propagační předmětem pro nejrůznější hudební akce - od diskoték, přes taneční akce až po hudební festivaly. Prodávejte placky jako upomínkový předmět nebo je v rámci propagace rozdávejte zdarma ke vstupenkám a podobně. Kromě klasického provedení se spínacím špendlíkem dodáváme spoustu různých provedení jak otvíráky, magnetky, apod. Více informací o všech produktech najdete v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-16.png

SPORTOVNÍ CENTRA / KOUPALIŠTĚ

Propagujte své sportovní centrum nebo fitness centrum nebo třeba koupaliště formou reklamních placek. Rozdávejte je ke vstupenkám nebo je prodávejte na pokladně jako suvenýr. Jedná se o skvělou a levou formu jak propagovat sportoviště. Reklamní placky je možno libovolně personalisovat nebo také použít jako jmenovky pro personál. Více informací o všech produktech najdete v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-17.png

KINA / DIVADLA

Reklamní placky jsou naprosto dokonalým a známým propagační předmětem také pro divadla a kina. Prodávejte placky jako upomínkový předmět nebo je v rámci propagace rozdávejte zdarma ke vstupenkám a podobně. Placky můžete využít také jako elegantní a levné jmenovky pro Váš personál. Kromě klasického provedení se spínacím špendlíkem dodáváme spoustu různých provedení jak otvíráky, magnetky, apod. Více informací o všech produktech najdete v sekci „SORTIMENT / placky”.

placky-pripadova-studie-18.png

BARY / RESTAURACE / PIZZERIE

Propagujte svoji restauraci, bar nebo třeba pizzerii formou reklamních placek. Rozdávejte je úhradě účtu nad určitou částku nebo je prodávejte na jako suvenýr, pokud jste v nějaké zajímavé lokalitě. Jedná se o skvělou a levou formu jak propagovat svůj podnik. Například otvírák s magnetem je praktický předmět a pokud bude viset na lednici s Vašim logem, bude Váš podnik stále na očích. Reklamní placky je možno libovolně personalisovat nebo také použít jako jmenovky pro personál. Více informací o všech produktech najdete v sekci „SORTIMENT / placky”.

bottom of page